The IT Crowd
[img: Nahodny screenshot]
   S01E02 - Kalamity Jen - 27.3. 23:10.

Seriál The IT Crowd neboli Ajťáci

Vítejte na fanouškovském webu seriálu The IT Crowd. Připravujeme pro vás řadu novinek a zajímavých odkazů aby vám neuniklo nic ze seriálového světa Ajťáků. Zároveň doufáme, že si o jakékoliv novinky podělíte i vy a sdělíte nám je prostřednictvím sekce Guestbook. V mezičase si můžete zahrát hry pro dva hráče, nebo jiné online hry.

NOVINKY

online casino bonus bez vkladu

Třetí kolo odstartováno

2007-11-11 - 14:23:55 | autor: Mephisto | Komentáře: 114

Po prvním lehkém, tzv. zahřívacím kole přišlo druhé, ještě lehčí. Vypovídají o tom alespoň vaše bodové zisky. V prvním kole dosáhla na plný počet třetina zůčastněných. V kole druhém už to byla celá polovina. Výrazně nám ve druhém kole klesla účast - o celých 50%, ale věřím, že zdravé jádro zůstane věrno a bude soutěžit dál :)

V tomto kole jsme pro vás naposledy připravili soutěž, ve které máte za úkol uhodnout epizodu (v příštích kolech budou jiné úkoly). Motivovala mě prastará soutěž Klíče k pevnosti Boyard, ve které otec Fura rozdával indicie nebo jak to bylo :) Tentokrát budu rozdávat indicie já - každý den jednu. Indicie mohou mít jen symbolický charakter, takže zapojte krapet fantazie ;)  

Přidat.eu záložku

Nová trička

2007-11-04 - 19:07:32 | autor: Mephisto | Komentáře: 2

V sekci Trička přibylo nové triko v různých barvách.  

Přidat.eu záložku

DVDripy 2. série v sekci Download

2007-11-04 - 13:43:33 | autor: Mephisto | Komentáře: 3

V sekci Download nyní najdete DVDripy epizod druhé série i s titulky. Thx LordKolol  

Přidat.eu záložku

The IT Crowd Liga - 2. kolo

2007-11-04 - 13:18:58 | autor: Mephisto | Komentáře: 26

Po neplánovaně delší pauze je tu druhé kolo The IT Crowd Ligy. První kolo dopadlo alespoň pro mne dost nečekaně. Myslel jsem, že jsem to s obtížností dost přepísk, ale podle množství osmibodových odpovědí vidím, že to nebylo tak hrozné. Celých 77 lidí z 245 uhodlo epizodu hned při první části obrázku, což je výborný výsledek a jsem rád, že jsou mezi námi opravdoví The IT Crowd guru :)

Obtížnost druhého kola jsem proto mírně navýšil - vyříznul jsem úryvek konverzace z jedné epizody a vy máte za úkol poznat o kterou epizodu jde. První část úryvku je dost krátká, takže poznají jen opravdoví znalci (alespoň doufám, protože hned první odpověď v druhém kole byla ohodnocena 8 body :)). Přeju bystré vzpomínání a co nejvíc bodů.

Upozornění: Protože jeden ze soutěžících "odhalil" mou testovací stránku pro druhé kolo a odpověděl přes ní dřív, než bylo kolo oficiálně spuštěno, byla systémem jeho správná odpověď ohodnocena 0 body. Body jsem mu přidělil ručně, ale příště už to dělat nehodlám, takže apeluji i na vás ostatní - odpovídejte vždy až po oficiálním spuštění kola - ve vlastním zájmu. Díky ;-)  

Přidat.eu záložku

The IT Crowd Liga začala!

2007-10-19 - 17:08:36 | autor: Mephisto | Komentáře: 34

Motory běží, rychlost je zařazená, pouštíme spojku a na plný plyn startujeme The IT Crowd Ligu. Vaším prvním úkolem bude poznat epizodu, ze které jsem udělal screenshot. Abyste mohli tipovat, ze které epizody obrázek pochází, musíte se zaregistovat. Pak už můžete zamířit rovnou na soutěžní stránku a získávat body.

Přestože jsem se snažil aplikaci co nejvíce otestovat, je možné, že se v ní nachází nějaká chyba. Budu rád, když mi případné chyby oznámíte a popíšete. Stejně tak mi napište, kdyby vám v aplikaci přišlo cokoliv nelogické nebo jste měli nápad na lepší řešení. Přeji šťastný tip a co nejvíc bodů ;)  

Přidat.eu záložku

The IT Crowd Liga

2007-10-16 - 16:06:14 | autor: Mephisto | Komentáře: 11

[img: Moss s novým hrnkem říká Royovi: Guess!] Abyste se v nadcházejícím temném období bez IT Crowd neukousali nudou, připravili jsme pro Vás takový běh na dlouho trať. Jedná se o The IT Crowd Ligu. Soutěž, která bude trvat možná i měsíce, bude skýtat mnoho úkolů, rébusů a hádanek a na jejímž konci stane vítěz jako hrdina a mistr znalosti The IT Crowd. Každý týden pro Vás připravíme jeden úkol/hádanku/rébus apod. Za plnění těchto úkolů budeme udělovat body, sčítat je a zveřejňovat průběžné pořadí. Čas od času se může objevit prémiová soutěž, která bude zveřejněna jen na pár dní a budou za ní prémiové body navíc. Věříme, že Vás soutěž zaujme a účast bude přinejmenším hojná ;)

Protože v bodování bude záležet i na rychlosti Vašich odpovědí, necháváme běžet třídenní informační lhůtu, aby se o soutěži dozvěděli i nepravidelní návštěvníci a nepřišli tak o začátek soutěže (a tudíž o body).,

A trochu sebechvály na závěr :) Naše stránka je dlouhodobě nejnavštěvovanějším webem o seriálu The IT Crowd na československém internetu. Zmíňky o něm se objevily nejen na řadě webových magazínů, ale dokonce i v papírovém vydání novin Metro a světe div se - i v herním magazínu LEVEL. Maca89 pro vás vytípnul ten krátký článeček a tak se na něj můžete všichni podívat. Díky za Vaši důvěru a věrnost nejen našemu webu, ale celému seriálu The IT Crowd ;)  

Přidat.eu záložku

Konec druhé série. DON'T PANIC!

2007-09-30 - 16:40:35 | autor: Mephisto | Komentáře: 49

Naše naděje na odvysílání osmi epizod The IT Crowd se vytratila jak pára nad hrncem německého kanibala a tak se musíme chtě nechtě smířit s dalším nekonečným čekáním na třetí sérii. Jestli se nakonec dočkáme je otázka, avšak v hloubi srdce určitě každý znás ví, že třetí série bude ;)

Dovolil bych si krátké shrnutí druhé série. Graham pro nás připravil zcela odlišný pohled na partu tří individuí než jaký prezentoval v první sérii. Tentokrát nám je předvedl ve funkci ryze společenské - navštívili divadlo, pohřeb, kurz vaření, přátelskou večeři u Jen a dokonce i televizní pořad a zpravodajskou relaci. Někomu se toto pojetí líbilo, někomu ne. Já osobně považuji druhou sérii za velice povedenou. Často se lidé ptají proč se seriál jmenuje The IT Crowd, když v druhé sérii nejsou žádné IT vtipy - jsou tam, jen nejsou spojené s hardwarem, ale s povahou a psychologií postav. Roy s Mossem ztělesňují typickou představu společnosti o lidech z IT, ve které se vyobrazují jako absolutně nespolečenští tvorové. Proto jejich umístění do společnosti vytváří tak komický IT humor. Tentokrát nás Moss nepobavil tím, že se vysmíval zpackanému plošňáku, ale tím, že jeho první otázka u společenské večeře byla "Můžu jít na záchod?".

Co se týká webu - vzhledem k faktu, že na několik dlouhých měsíců se okolo IT Crowd nebude nic zvláštního dít, mohlo by se zdát, že se nebude nic dít ani na našem webu. Opak je pravdou. V nadcházející pauze se budeme snažit doplnit všechny popisy epizod, postav, přeložit všechny překlady, na které v průběhu druhé série nebyl čas a tak podobně... jednoduše zkompletovat web tak, aby byl uceleným informačním centrem o sitcomu The IT Crowd. Budeme se vám alespoň tímto způsobem snažit ukrátit to dlouhé čekání.  

Přidat.eu záložku

<<< mladších 7
starších 7 >>>


Copyright © 2007-2022 | theITCROWD.cz | Ajťáci