The IT Crowd
[img: Nahodny screenshot]
   S01E02 - Kalamity Jen - 27.3. 23:10.

Seriál The IT Crowd neboli Ajťáci

Vítejte na fanouškovském webu seriálu The IT Crowd. Připravujeme pro vás řadu novinek a zajímavých odkazů aby vám neuniklo nic ze seriálového světa Ajťáků. Zároveň doufáme, že si o jakékoliv novinky podělíte i vy a sdělíte nám je prostřednictvím sekce Guestbook. V mezičase si můžete zahrát hry pro dva hráče, nebo jiné online hry.

NOVINKY

Recenze casina

The IT Crowd Liga začala!

2007-10-19 - 17:08:36 | autor: Mephisto | Komentáře: 34

Motory běží, rychlost je zařazená, pouštíme spojku a na plný plyn startujeme The IT Crowd Ligu. Vaším prvním úkolem bude poznat epizodu, ze které jsem udělal screenshot. Abyste mohli tipovat, ze které epizody obrázek pochází, musíte se zaregistovat. Pak už můžete zamířit rovnou na soutěžní stránku a získávat body.

Přestože jsem se snažil aplikaci co nejvíce otestovat, je možné, že se v ní nachází nějaká chyba. Budu rád, když mi případné chyby oznámíte a popíšete. Stejně tak mi napište, kdyby vám v aplikaci přišlo cokoliv nelogické nebo jste měli nápad na lepší řešení. Přeji šťastný tip a co nejvíc bodů ;)  

Přidat.eu záložku

The IT Crowd Liga

2007-10-16 - 16:06:14 | autor: Mephisto | Komentáře: 11

[img: Moss s novým hrnkem říká Royovi: Guess!] Abyste se v nadcházejícím temném období bez IT Crowd neukousali nudou, připravili jsme pro Vás takový běh na dlouho trať. Jedná se o The IT Crowd Ligu. Soutěž, která bude trvat možná i měsíce, bude skýtat mnoho úkolů, rébusů a hádanek a na jejímž konci stane vítěz jako hrdina a mistr znalosti The IT Crowd. Každý týden pro Vás připravíme jeden úkol/hádanku/rébus apod. Za plnění těchto úkolů budeme udělovat body, sčítat je a zveřejňovat průběžné pořadí. Čas od času se může objevit prémiová soutěž, která bude zveřejněna jen na pár dní a budou za ní prémiové body navíc. Věříme, že Vás soutěž zaujme a účast bude přinejmenším hojná ;)

Protože v bodování bude záležet i na rychlosti Vašich odpovědí, necháváme běžet třídenní informační lhůtu, aby se o soutěži dozvěděli i nepravidelní návštěvníci a nepřišli tak o začátek soutěže (a tudíž o body).,

A trochu sebechvály na závěr :) Naše stránka je dlouhodobě nejnavštěvovanějším webem o seriálu The IT Crowd na československém internetu. Zmíňky o něm se objevily nejen na řadě webových magazínů, ale dokonce i v papírovém vydání novin Metro a světe div se - i v herním magazínu LEVEL. Maca89 pro vás vytípnul ten krátký článeček a tak se na něj můžete všichni podívat. Díky za Vaši důvěru a věrnost nejen našemu webu, ale celému seriálu The IT Crowd ;)  

Přidat.eu záložku

Konec druhé série. DON'T PANIC!

2007-09-30 - 16:40:35 | autor: Mephisto | Komentáře: 49

Naše naděje na odvysílání osmi epizod The IT Crowd se vytratila jak pára nad hrncem německého kanibala a tak se musíme chtě nechtě smířit s dalším nekonečným čekáním na třetí sérii. Jestli se nakonec dočkáme je otázka, avšak v hloubi srdce určitě každý znás ví, že třetí série bude ;)

Dovolil bych si krátké shrnutí druhé série. Graham pro nás připravil zcela odlišný pohled na partu tří individuí než jaký prezentoval v první sérii. Tentokrát nám je předvedl ve funkci ryze společenské - navštívili divadlo, pohřeb, kurz vaření, přátelskou večeři u Jen a dokonce i televizní pořad a zpravodajskou relaci. Někomu se toto pojetí líbilo, někomu ne. Já osobně považuji druhou sérii za velice povedenou. Často se lidé ptají proč se seriál jmenuje The IT Crowd, když v druhé sérii nejsou žádné IT vtipy - jsou tam, jen nejsou spojené s hardwarem, ale s povahou a psychologií postav. Roy s Mossem ztělesňují typickou představu společnosti o lidech z IT, ve které se vyobrazují jako absolutně nespolečenští tvorové. Proto jejich umístění do společnosti vytváří tak komický IT humor. Tentokrát nás Moss nepobavil tím, že se vysmíval zpackanému plošňáku, ale tím, že jeho první otázka u společenské večeře byla "Můžu jít na záchod?".

Co se týká webu - vzhledem k faktu, že na několik dlouhých měsíců se okolo IT Crowd nebude nic zvláštního dít, mohlo by se zdát, že se nebude nic dít ani na našem webu. Opak je pravdou. V nadcházející pauze se budeme snažit doplnit všechny popisy epizod, postav, přeložit všechny překlady, na které v průběhu druhé série nebyl čas a tak podobně... jednoduše zkompletovat web tak, aby byl uceleným informačním centrem o sitcomu The IT Crowd. Budeme se vám alespoň tímto způsobem snažit ukrátit to dlouhé čekání.  

Přidat.eu záložku

s02e06 ke stažení i s titulky

2007-09-29 - 01:04:17 | autor: Mephisto | Komentáře: 242

Další várka zábavy ze Spojeného království je tady! A pokud nás Channel4 netahá za nos stejně jako s názvem 6. epizody, pak je to pravděpodobně poslední díl druhé série. V televizním programu na příští pátek se totiž náš The IT Crowd už neobjevuje :( Update: Krom toho to potvrzuje i samotný oficiální web (a to již hezky dlouho, jen si toho patrně nikdo nevšiml).

  

Přidat.eu záložku

s02e05 ke stažení i s titulky

2007-09-22 - 04:06:33 | autor: Mephisto | Komentáře: 130

  

Přidat.eu záložku

Od čerta k ďáblu?

2007-09-18 - 18:11:10 | autor: Mephisto | Komentáře: 37

[img: německé IT Crowd] Ještě před nedávnem měla mít MidSeason 2007-08 na NBC jediný seriál půlhodinové stopáže. Nyní to vypadá, že nebude mít žádný. Bývalý šéf NBC Kevin Reilly sice objednal šest epizod remaku The IT Crowd, ale jak se říká - lidé míní, čas mění. Jeho nástupci Benu Silvermanovi se britský sitcom očividně nelíbí, protože přestože již byly některé scénáře napsané, do produkce se seriál nedostal. Jestli nakonec místo americké verze The IT Crowd uvidíme americkou obrazovku smrti se teprve uvidí.

[img: německé IT Crowd] Ovšem nepřichází-li tragédie z východu (vydáme-li se do USA přes Rusko), byl by v tom čert, aby nepřišla ze západu - a umocněná na druhou. Němci totiž plánují namašírovat s vlastním remakem The IT Crowd! Jestliže jsme od NBC neočekávali žádný zázrak, od Sat1 musíme chtě nechtě očekávat katastrofu. Myšlenka, že Denholma vystřídá Big Ben, Roye nahradí doktor z hor, Mosse komisař Rex a Jen si střihne Stefanie mě příjde zvrácenější než nalévat Fantu do piva. Ostatně herci, a především Jen na fotce vpravo (klikněte pro zvetšení) mé přesvědčení o nadcházející katastrofě naprosto utvrdili :)   

Přidat.eu záložku

Soutěž o podepsaná DVD...

2007-09-16 - 12:26:35 | autor: Mephisto | Komentáře: 13

...se nás bohužel netýká. Na oficiálním webu konečně začala dlouho očekávaná soutěž o pět DVD první série podepsaných nejen herci, ale i režisérem Grahamem Linehanem. Otázka "Jakou barvu měli dveře, za kterými číhal Richmond?" je vskutku jednoduchá a tak o to víc zamrzí, že hned první podmínkou účasti v soutěži je nutnost být obyvatelem Spojeného království. Slzu vám snad zatlačí alespoň povedená parodie na pořad televize Nova - 112 - V ohrožení života od uživatele PeterBlack a přístupové údaje k intranetu společnosti Reynholm Industries, kde najdete některé zajímavé obrázky i návod, jak kontaktovat management :) login: moss.m heslo: lonelyroad (thx maca89)  

Přidat.eu záložku

<<< mladších 7
starších 7 >>>


Copyright © 2007-2018 | theITCROWD.cz | Ajťáci