The IT Crowd
[img: Nahodny screenshot]
   S01E02 - Kalamity Jen - 27.3. 23:10.

Seriál The IT Crowd neboli Ajťáci

Vítejte na fanouškovském webu seriálu The IT Crowd. Připravujeme pro vás řadu novinek a zajímavých odkazů aby vám neuniklo nic ze seriálového světa Ajťáků. Zároveň doufáme, že si o jakékoliv novinky podělíte i vy a sdělíte nám je prostřednictvím sekce Guestbook. V mezičase si můžete zahrát hry pro dva hráče, nebo jiné online hry.

NOVINKY

Recenze casina

Čtvrtá epizoda, titulky a tričko k tomu!

2007-09-15 - 08:43:38 | autor: Mephisto | Komentáře: 121

Čas nám nekompromisně sebral další týden života a my se tak můžeme pobavit u čtvrtého dílu The IT Crowd.

Zároveň pro vás máme zprávu, na kterou spousta lidí nedočkavě čekala, a kterou na druhou stranu spousta lidí nečekala vůbec - tričko s tématem The IT Crowd. V nabídce je jak úplně první Royovo tričko RTFM, tak neseriálové triko s osmibitovými karikaturami našich tří hrdinů. Tak stahujte a objednávejte, ať jsou z nás všech fešáci! :)

PS: I přes mohutné firewally a aktualizované antivirové programy se do mého těla dostaly zákeřné viry, jejichž DOS útoky zapříčinily kompletní zhroucení mé osoby a následné zpoždění novinek. Omlouvám se i za ně ;)

PS2: Hledáte práci? Jste atraktivní, sexy týmový hráč? Pak zkuste práci v Reynholm Indurstries. Již 15 dní s novým vedením!  

Přidat.eu záložku

s02e03 ke stažení i s titulky

2007-09-08 - 01:28:11 | autor: Mephisto | Komentáře: 100

  

Přidat.eu záložku

Jste Moss, Roy nebo Jen?

2007-09-07 - 12:14:36 | autor: Mephisto | Komentáře: 24

V minulém díle Moss našel na netu test, který určil čas vaší smrti. Dávat na web anketu zjišťující kdy naši návštěvníci zemřou mi nepřišlo příliš vhodné, a tak jsem našel poněkud mírnější variantu. Zjistěte, zda jste Moss, Roy nebo Jen. I když uznávám, že třeba pro programátora může být zjištění, že ho test vyhodnotil jako ženu víc frustrující než vědomí, že zítra ve tři odpoledne zemře.

Ohledně DVD s oběma sériemi, o kterých jsem nedávno psal, že ze serveru Play.com nejdou objednat do ČR, jdou objednat ze serveru Amazon.co.uk a to za lidovou cenu £25.96 + £10.97 poštovné (pokud jsem ho z té jejich tabulky dobře spočítal), což je nějakých 1500Kč.

Na oficiálním webu se konečně objevily dlouho očekávané rozhovory s Grahamem Linehanem, Royem, Patrickem (znáte z minulého rozhovoru) a producentem Jamiem. Rozhovory jsou vskutku rozsáhlé, takže chvíli potrvá jejich překlad (pomoc by se hodila ;)).  

Přidat.eu záložku

Povedený start

2007-09-03 - 07:38:05 | autor: Mephisto | Komentáře: 7

Na první epizodu druhé série se podle odhadu společnosti Channel4 dívalo kolem 2,6 milionů diváků. Z toho máme jako fanoušci radost nejen přirozenou, ale i pragmatickou, protože takto vysoká sledovanost zvyšuje naději na natočení další série. Pokud tedy nebudou umírat další a další zaměstnanci Reynholm Industries.

Další potěšení pro nás připravila společnost 2Entertain, která po odvysílání druhé série uvede na trh paket DVD s oběma sériemi. I když je téměř vyloučené, že budou obsahovat i český dabing nebo alespoň titulky, stojí to za pozornost. Teoreticky si můžete paket předobjednat na portále Play.com, prakticky to udělat nemůžete, protože Play.com nezasílá do České republiky. Ach jo.

V nadcházející epizodě si Moss při sledování filmu v Royově bytě uvědomí, že jeho život poněkud stagnuje. Jen mu navrhne seznámit se s novými lidmi, a tak se Moss přihlásí do kurzu "Německá vařečka". Na upoutávku se podívejte na youtube.com

btw. Návštěvnost webu včera překonala další rekord - nedělní statistika návštěv skončila na hodnotě 5227. Díky ;)  

Přidat.eu záložku

Druhá epizoda ke stažení i s titulky

2007-09-01 - 01:14:46 | autor: Mephisto | Komentáře: 131

Lord Kolol opět nezklamal a jako první přinesl linky na druhou epizodu druhé série. Kdo nakonec umře? Jaká bude nová postava? Co zjistí Roy po vyplnění stránky smrti? Jak to bude s Denholmem? Už se nemusíme ptát. Druhá epizoda je tu!

  

Přidat.eu záložku

Novinky přes RSS

2007-08-30 - 09:14:04 | autor: Mephisto | Komentáře: 16

Na oslavu konce brigády jsem vytvořil jednoduchý RSS kanál pro novinky. Je generován automaticky z databáze, takže vám nic neujde. Zároveň jsem spustil anketu, ve které mě zajímá, zda máte vůbec o RSS zájem :) Připomínky nebo žádosti, pište do komentářů. Přihlásit k odběru RSS  

Přidat.eu záložku

Několik zajímavostí

2007-08-27 - 07:17:03 | autor: Mephisto | Komentáře: 2

Pro začátek upozornění pro ty, co si nevšimli - updatoval jsem předchozí novinku o titulky k první epizodě druhé série.

V druhé epizodě najde Moss internetovou stránku, která vypočítá den vaší smrti. Moss to zkusí na Royovi a oba budou dost překvapeni. Krom toho se na scéně objeví nová postava seriálu - Denholmův syn Douglas.
Ukázku druhé epizody sledujte na youtube

Poslední výbornou zprávou je, že v sobotu dosáhla návštěvnost dle statistik TopList hodnoty 1399 a v neděli dokonce 1715 přístupů, z čehož mám samozřejmě velkou radost ;)  

Přidat.eu záložku

<<< mladších 7
starších 7 >>>


Copyright © 2007-2018 | theITCROWD.cz | Ajťáci