The IT Crowd
[img: Nahodny screenshot]
   S01E02 - Kalamity Jen - 27.3. 23:10.

Seriál The IT Crowd neboli Ajťáci

Vítejte na fanouškovském webu seriálu The IT Crowd. Připravujeme pro vás řadu novinek a zajímavých odkazů aby vám neuniklo nic ze seriálového světa Ajťáků. Zároveň doufáme, že si o jakékoliv novinky podělíte i vy a sdělíte nám je prostřednictvím sekce Guestbook. V mezičase si můžete zahrát hry pro dva hráče, nebo jiné online hry.

NOVINKY

Recenze casina

Remix znělky

2007-07-08 - 13:55:28 | autor: Mephisto | Komentáře: 0

Na webu paintingbynumbers.com jsem našel povedený remix úvodní znělky seriálu. Jedná se už o starší záležitost, ale určitě se najdou tací, kteří to ještě neslyšeli.
stáhnout mp3 | 192kbps, 41s, 1MB  

Přidat.eu záložku

Okurková sezóna

2007-07-06 - 15:14:08 | autor: Mephisto | Komentáře: 0

Už delší dobu se na TITC scéně nic zajimavého neodehrálo, a tak jsem zabrouzdal internetem a snažil se vyhrabat alespoň nějaké drobnosti, které by nám osvěžily ono nekonečné čekání na druhou sérii.

Tak například na kanálu More4 (sestra Channel4) opakují vysílání první série. Každou něděli jeden díl. Minulou byla Kalamity Jen, tuhle něděli se bude vysílat Padesát na padesát.

obrazek: ChrissOtázku ohledně učinkování Chrise Morrise v druhé sérii opět zamotala sama společnost Channel4. Poté, co jsme si mohli od přímého účastníka natáčení nechat potvrdit, že Chris Morris končí, uvádí Channel4 na svém webu, že Chriss je zpátky a s ním i jeho role šéfa Reynholm Industries. Jak to tedy skutečně bude si po té sérii potvrzování/vyvracování netroufám ani tipnout.

No a pár rychlovek z 2. série na závěr - chlapci se zapletou s FBI, Roy se opět chystá na rande, nová postava Matta Berryho se jmenuje Douglas a soutěž o podepsaná DVD se stále připravuje, stejně jako chat s Grahamem Linehanem.  

Přidat.eu záložku

Nová postava a soutěž

2007-06-14 - 12:35:05 | autor: Mephisto | Komentáře: 0

obrazek: MattV druhé sérii přibude nová postava, kterou ztvární velká hvězda seriálu The Mighty Boosh - Matt Berry. Autoři toho opět moc neprozradili, ale je jisté, že Matt bude hrát vážnou roli a jeho postava bude současné partičce dělat samé problémy. Současně se na webu objevila zmíňka o přicházející soutěži o podepsaná DVD. O jakou soutěž půjde, a zda se budeme moci zúčastnit i my ještě není známo.  

Přidat.eu záložku

Jen bude mít nové vlasy

2007-06-01 - 09:46:35 | autor: Mephisto | Komentáře: 0

obrazek: Jen obrazek: JenJen bude mít v druhé sérii TITC nové vlasy, a to nejen účes, ale i barvu. Důvodem je její nová role Mishy v Čechovově hře Racek, která se bude hrát v divadle The Royal Court Theatre (Divadlo na Královském dvoře).  

Přidat.eu záložku

Rozhovor s Jen - Katherine Parkinson

2007-05-31 - 19:20:28 | autor: Mephisto | Komentáře: 0

V sekci rozhovory jsem pro vás přeložili další rozhovor - tentokrát s představitelkou Jen - Katherine Parkinsonovou.  

Přidat.eu záložku

Americká verze TITC na NBC NBC

2007-05-27 - 20:05:29 | autor: Mephisto | Komentáře: 0

US verze TITC

Znáte ty hustý týpky, co oslňují dámy, mají tuny kamarádů a jsou zváni na ty nejprestižnější párty? Roy s Mossem nejsou těmito týpky. Noc plná zábavy pro tyhle pitomce znamená co nejlépe se ustrojit a sledovat nejnovější on-line vysílání. Ale Jen, nový šéf jejich oddělení se tohle všechno chystá změnit. Technicky zdatná, to není, ale ví jak si získat ostatní a být úspěšná. Po letech života v zapomnění, Roy a Moss doufají, že jim Jen pomůže získat známost, po které tak dlouho touží.

To je popis seriálu, který připravuje americká televizní společnost NBC tak, jak ho uveřejnila na svém webu spolu se screenshoty z již natočených dílů. Podle screenshotů se dá snadno usoudit, že americká verze bude příběhově na chlup stejná s původní britskou verzí, jen ten humor bude asi chybět. Ale nepředbíhejme, možná se ti za velkou louží překonají a po dlouhé době vypustí do světa kvalitní komedii.

Herecké obsazení se až na Mosse (Richard Ayoade) úplně změní (z toho je vidět, že Richard je ve své roli prostě nenahraditelný). Roye hraje Joel McHale, kterého jste mohli zahlédnout například ve filmu Spiderman II, kde hrál zaměstnance jedné banky. Musím ovšem podotknout, že jeho tričko RTFM je podstatně méně úderné, než Chrisovo tričko RTFM. Jen si zahraje blondýna Jessica St. Clair, která se vzhledem může Katherině rovnat, ovšem na její nonverbální projev jsem opravdu zvědav, protože tak rozmanitou mimiku a gestikulaci, jakou Katherina předvedla v první sérii jsem ještě v žádném jiném filmu neviděl. Chrise Morrise, kterého už bohužel neuvidíme ani v druhé sérii britské verze, v roli Denholma nahradí Rocky Carroll, kterého můžete znát ze seriálu Nemocnice Chicago Hope, kde hrál doktora Keitha Wilkese.

Ještě dodám odkaz, kde si to můžete prohlédnout v originále:
http://www.nbc.com/Fall_Preview/The_IT_Crowd/  

Přidat.eu záložku

Osobní zážitky z natáčení 2. série

2007-05-26 - 18:19:37 | autor: Mephisto | Komentáře: 0

Na serveru abclinuxu.cz se jistý čtenář pochlubil svými zážitky z natáčení 2. série. Nastiňuje tam i nějaké drobnosti, které nás v pokračování IT crowd čekají. Bohužel zároveň potvrzuje starou doměnku, že Chris Morris (Denholm) v seriálu končí a v druhé sérii již nevystupuje.
http://www.abclinuxu.cz/blog/honzous_log/2007/5/5/179120  

Přidat.eu záložku

<<< mladších 7
starších 7 >>>


Copyright © 2007-2018 | theITCROWD.cz | Ajťáci