The IT Crowd
[img: Nahodny screenshot]
   S01E02 - Kalamity Jen - 27.3. 23:10.

Seriál The IT Crowd neboli Ajťáci

Vítejte na fanouškovském webu seriálu The IT Crowd. Připravujeme pro vás řadu novinek a zajímavých odkazů aby vám neuniklo nic ze seriálového světa Ajťáků. Zároveň doufáme, že si o jakékoliv novinky podělíte i vy a sdělíte nám je prostřednictvím sekce Guestbook. V mezičase si můžete zahrát hry pro dva hráče, nebo jiné online hry.

NOVINKY

Recenze casina

Stahujte druhou sérii i s titulky!

2007-08-25 - 08:40:45 | autor: Mephisto | Komentáře: 65

[img: s01e01]Konečně je to tady! Lord Kolol pro vás včera po půlnoci uploadnul první díl druhé série, za což mu neděkuji jen já, ale určitě i všichni fandové IT Crowd.  

Přidat.eu záložku

Ochutnávka prvního dílu pro nedočkavé

2007-08-24 - 14:26:05 | autor: Mephisto | Komentáře: 21

Jistý Jan F. pro vás na netu našel ukázku z prvního dílu druhé série a jistý pan Mephisto k němu připravil titulky, takže komu se již nedočkavostí třesou ruce, může si trochu ulevit. Ukázka má dvě minuty, ale i tak tam stačil především Moss královsky pobavit... nebudu zdržovat, mrkněte na to!

  

Přidat.eu záložku

Dva technické problémy a MP3 jako omluva

2007-08-23 - 07:35:30 | autor: Mephisto | Komentáře: 6

[img: Hlavicka]Dnes ráno jsem s velkým překvapením zjistil, že web theitcrowd.cz se potýká se dvěma problémy.

Tím prvním je hlavička nové verze, která se na stejných prohlížečích stejných verzí zobrazuje různě (o Opeře raději ani nemluvím), takže jsem se rozhodl celou ji předělat tak, abych možnost vzniku problémů zcela eliminoval. Těm, kterým se hlavička zobrazuje špatně se omlouvám. Situaci se budu snažit co nejdříve napravit.

Ten druhý se přímo netýká webu, i přesto se za něj nesmírně stydím :) A jako trest jsem si uložil zveřejnit celou pravdu a totálně se tak před IT i ne-IT znemožnit :) Totiž když jsem zakládal emailovou schránku mephisto@theitcrowd.cz, zapomněl jsem nastavit přesměrování na email, který běžně používám. A tak jsem celou dobu života webu žil v iluzi, že mi nikdo nepíše (a byl jsem z toho velice smutný).

Za stopu vedoucí k odhalení problémů děkuji Speedemonovi a trancemaniacovi.

No a konečně omluva a dárek pro Vás - Honza "Torp" našel na webu další skvělý mix znělky The IT Crowd. Tentokrát však žádný suchý remix, ale profesionální práce od Run DMC - rozhodně stojí za to!  

Přidat.eu záložku

Zkraťte si čekání na druhou sérii...

2007-08-22 - 07:47:01 | autor: Mephisto | Komentáře: 0

[img: Soundboard]...a připomeňte si nejlepší hlášky z první série. Server e-subversive.net připravil ve své sekci soundboards několik flashových aplikací, které přehrávají vybrané hlášky ze seriálů, filmů či projevů významných osobností - mezi nejzajímavější rozhodně patří The IT Crowd, The Simpsons nebo třeba části výroků Tonyho Blaira. A nezapomeňte, už pozítří!  

Přidat.eu záložku

Co nového na NBC? [obrazek: logo NBC]

2007-08-17 - 10:28:14 | autor: Mephisto | Komentáře: 1

[obrazek: Joe Wiseman][obrazek: Joe Port]Amerického remaku seriálu The IT Crowd se nakonec ujmou pánové Joe Wiseman a Joe Port. Dohodli se na tom se společností NBC Universal TV Studio. Oba žijí ve filmových rodinách - Wisemanova žena je vedoucí pro tvorbu komedií v Peacock, Portův bratr se má také podílet na seriálu The IT Crowd. Oba psali epizody například pro úspěšný sitcom televizní společnosti CBS - Just Shoot Me, kterého se natočilo celých 148 epizod. Sitcom byl svým stylem podobný seriálu The IT Crowd. Odehrával se v malé redakci módního magazínu Blush, která se množstvím výstředních osobností podobala našemu oblíbenci (namátkou jmenujme feministku, přecitlivělého fotografa či věčně nadrátovaného perverzáka). Krom toho Wisemanova image vypadá na minimálně pětiletý pobyt v jedné místnosti s těžkými ajťáky :) Takže suma sumárum - i když je jasné, že originál je vždy jen jeden, nemusela by americká verze dopadnout tak hrozně, jak jsme se původně obávali.  

Přidat.eu záložku

The IT Crowd V2.0

2007-08-15 - 07:17:55 | autor: Mephisto | Komentáře: 0

Stále říkám - jednou člověk vytáhne paty z civilizace a zaručeně se stane něco, u čeho by neměl chybět. Událost z 10. srpna mě v tom utvrdila. Ten den byly ohlášeny datum a čas vysílání prvního dílu druhé série The IT Crowd. Nejen těm, kteří se to dovídají až nyní - tedy s neuvěřitelným 5 dením zpoždením - se omlouvám a slibuji, že už nikdy nevytáhnu paty z domu ;-)

1. díl 2. série bude odvysílán na kanálu Channel4 v pátek, 24. srpna ve 21:30.
(tedy ve 22:30 našeho času - to jen pro ty, kteří by chtěli v tento čas na počest Grahama Linehana poděkovat bohu, zapálit svíčku či zformátovat disk)

Zároveň je k dispozici video, kde Graham Linehan říká zhruba toto: Prošli jsme etapou stříhání a dabování, vypadá to velice dobře. Myslím, že tato série je verze 2.0 - neznamená to, že by byla jiná než první - je prostě lepší. Cítím se vzrušený a myslím, že jsme trefili hřebíček na hlavičku a nemůžu se dočkat, až se dostane do vysílání. Jsem teď trochu nesvůj, protože mi před nosem leží oběd a já jsem hrozně hladový... Takže... přesto... Jo!

No a aby nezůstal náš web pozadu, střihneme si také jedno oznámení: Připravujeme novou verzi webu! (ano, už zase :)) K termínu se vyjádříme stejně kulišácky jako kolegové z TITC - Coming Soon.  

Přidat.eu záložku

The IT Crowd 2 - Coming Soon!

2007-07-27 - 07:29:28 | autor: Mephisto | Komentáře: 0

[obrazek: Reklama na TITC2]To, na co už téměř rok a půl netrpělivě čekáme je konečně na dosah ruky! Včera televizní společnost Channel4 na svém webu uvedla, že druhá řada sitcomu The IT Crowd dostala oficiálně příznak "Coming Soon", tedy "Již brzy". Hned další větou však zchladila rozpálené hlavy fanoušků lépe než Mosův kapesní sprej - totiž oznámením, že "Již brzy" u nich znamená "Od teď až do Vánoc". Přesnějšímu termínu uvedení 2. série se brání kvůli konkurenčním televizím. Ovšem jako skalní příznivci Roye, Mosse a všech ostatních věříme, že ono "Již brzy" bude opravdu brzy...

Zároveň společnost Channel4 zveřejnila první sérii TITC zdarma k vidění na svém webu. Což pro nás ovšem není nikterak zajímavé, protože to stejně máme všichni doma :o)

O chystané soutěži o podepsaná DVD s první sérií seriálu jsme se nic nového nedozvěděli, takže můžeme jen doufat, že se na ní nezapomnělo (a že bude přístupná i pro mimo-ostrovní fanoušky).  

Přidat.eu záložku

<<< mladších 7
starších 7 >>>


Copyright © 2007-2018 | theITCROWD.cz | Ajťáci